Elindult az aláírásgyűjtés

Közös sajtótájékoztatót tartott az Együtt és a Párbeszéd kezdeményezésére a DK, az LMP, a Magyar Kétfarkú Kutyapárt, a Magyar Liberális Párt, az MSZP, a Modern Magyarország Mozgalom és a Momentum. A kilenc párt ezzel demonstrálta, hogy közösen kezdenek aláírásgyűjtésbe a római-parti népszavazás ügyében. Az atv.hu Facebook-oldalán visszanézheti az eseményről készült videót.

Megkezdődött az aláírások gyűjtése a római-parti mobilgát megépítésével kapcsolatos, az Együtt és a Párbeszéd által közösen kezdeményezett fővárosi helyi népszavazás kiírása érdekében hétfőn Budapesten – írja az MTI.

Az aláírások gyűjtésében a kezdeményezők mellett részt vesz az MSZP, a DK, az LMP, a Magyar Liberális Párt, a Momentum, a Modern Magyarország Mozgalom és a Magyar Kétfarkú Kutyapárt – hangzott el ellenzéki politikusok által a Nyugati téri aluljáróban tartott sajtótájékoztatón.

Juhász Péter, az Együtt elnöke közölte: harminc nap alatt 138 ezer aláírást kell összegyűjteniük, ez ellenzéki összefogással sikerülni fog, és ahogy nem lett Budapesten olimpia, úgy nem lesz a Római-parton a part mentén mobilgát sem.

(Forrás: ATV)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.